Øverst

Ingen spam, bare det beste fra Flos’ verden og design. Det lover vi.

Filtrer etter designere
Alle,
Filtrer etter familier
Alle,
Hovedkontorer Kundeservice Showrooms Kontorer Team Norge Norske forhandlere

Team Norge

Flos Norge AS
Drammensveien 120
0277 Oslo

Tlf. +47 22 12 86 00
info.norge@flos.com
Rikke Th. Mørk
Belysnings- og CAD designer
rikke.mork@flos.com
Janne Poppe Berget
Belysnings- og interiørdesigner
janne.poppe@flos.com
Mette Kristoffersen
Belysnings- og CAD designer
mette.kristoffersen@flos.com
Noemi Motta
Innkjøps- og logistikkansvarlig
Noemi.motta@flos.com
Tlf. +47 904 16 399
Thomas P Sommerlund Hansen
Adm. Dir.
thomas.hansen@flos.com
Zarmeen Thathaal
Accountant
zarmeen.thathaal@flos.com
Tlf. +47 483 39 620
Liam Wells
Prosjektleder
liam.wells@flos.com
Tlf. +47 91801377
Mats Hermansen
Prosjektleder
mats.hermansen@flos.com
Tlf. +47 94808516
Linn Th. Anderse
RETAIL & ADMINISTRATION
linn.andersen@flos.com
Tlf. +47 90683482
Øyvind Nerli
Prosjektleder
oyvind.nerli@flos.com
Tlf. +47 99721141
Nora Lieungh Eriksen
Showroom manager
nora.lieungh.eriksen@flos.com
M +47 41 69 64 73