Øverst

Ingen spam, bare det beste fra Flos’ verden og design. Det lover vi.

Filtrer etter designere
Alle,
Filtrer etter familier
Alle,
Hovedkontorer Kundeservice Showrooms Kontorer Team Norge Norske forhandlere

Team Norge

Flos Norge AS
Drammensveien 120
0277 Oslo

Tlf. +47 22 12 86 00
info@flos.no
Rikke Th. Mørk
Belysnings- og CAD designer
Rikke@flos.no
Janne Poppe Berget
Belysnings- og interiørdesigner
Janne@flos.no
Mette Kristoffersen
Belysnings- og CAD designer
Mette@flos.no
Henrik Mäkelä
Innkjøps- og logistikkansvarlig
Henrik@flos.no
Thomas P Sommerlund Hansen
Adm. Dir.
tph@flos.no
Fredrik Mørk
Prosjektsjef
Fredrik@flos.no
Tlf. +47 91852639
Liam Wells
Prosjektleder
Liam@flos.no
Tlf. +47 91801377
Mats Hermansen
Prosjektleder
Mats@flos.no
Tlf. +47 94808516
Linn Th. Anderse
RETAIL & ADMINISTRATION
Linn@flos.no
Tlf. +47 90683482
Øyvind Nerli
Prosjektkoordinator
Oyvind@flos.no
Tlf. +47 99721141
Nora Lieungh Eriksen
Showroom manager
Nora@flos.no
M +47 41 69 64 73